Komparační analýza produktové nabídky hotelů v turistické oblasti

Text dotazu

Můžete mi, prosím, doporučit nějakou literaturu, časopisy apod. vztahující se k tématu: komparační analýza produktové nabídky hotelů v turistické oblasti, kde podstatou je porovnat produktovou nabídku hotelového wellnessu v porovnání s lázeňským wellnesem (lázeňství) v Plzeňskem kraji.

Odpověď

K Vašemu tématu doporučujeme např. tyto publikace z fondu naší knihovny:

m-ARK. Lázně a wellness. Olomouc: Olomoucký kraj, [2009]. 31 s. signatura  SVK PK  391A58714

Lesová, Miluše. Wellness a hotelové sporty. Vyd. 3. Praha: Vysoká škola hotelová v Praze 8, 2008. 122 s.ISBN 978-80-86578-77-4.  signatura SVK PK 392A38289

Fischer, Bruno. Lázeňství v Karlovarském kraji. Vyd. 1. Karlovy Vary: Karlovarský kraj, [2008?]. 91 s.ISBN 978-80-254-2455-1. signatura SVK PK  31B25922

Křížek, Felix a Neufus, Josef. Moderní hotelový management: nejnovější poznatky a trendy v řízení hotelů: komplexní informace o hotelovém provozu a jeho organizaci: optimalizace provozu s ohledem na ekologii a etiku: případové studie a příklady. 1. vyd. Praha: Grada, 2011. 195 s. ISBN 978-80-247-3868-0. signatura SVK PK 31B43985

Dále nabízíme rešeršní služby (formulář žádosti o rešerši i ukázka vypracované rešerše jsou na našich webových stránkách)-http://www.svkpl.cz/cs/sluzby/bibliograficke-sluzby/resersni-sluzby-ve-specialni-studovne/