Kolik stoji zaregistrovani do knihovny?

Text dotazu

Dobry den,chtela bych se zaregistrovat do knihovny a chtela bych vedet kolik to stoji?

Odpověď

Dobrý den,

paní Rychlá, k registraci potřebujeme Váš občanský průkaz a musíte zaplatit registrační poplatek. Registrační poplatek na 12 měsíců pro dospělého čtenáře nad 15 let je 200 Kč, pro studenty (po předložení studentského průkazu) je 150 Kč, děti do 15 let včetně, důchodci (i plně invalidní), držitelé průkazu TP, ZTP, ZTP/P je 70 Kč, důchodci nad 70 let s trvalým pobytem v Karviné jsou registrování zdarma. Rodinná registrace je 350 Kč, právnické osoby 400 Kč, lázeňští hosté po dobu lázeňského pobytu je 35 Kč, nezaměstaní evidovaní na Úřadu práce v Karviné (registrace pouze pro přístup k internetu a prezenčním výpůjčkám periodik) je zdarma, prezenční uživatel (registrace pouze k prezenčním výpůjčkám periodik) je 20 Kč.
Průkazka Vám bude platit na všech pobočkách Regionální knihovny v Karviné.

Přeji krásný den.