Počet dotazů "Ptejte se knihovny"

Text dotazu

 Jde mi o všechny dotazy z celé republiky na všechny knihovny dohromady za rok 2014. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
v roce 2014 byla ještě používaná původní administrace, která byla v březnu 2015 nahrazena novým modulem pro správu Ptejte se knihovny. Dotazy, které byly poslány přes formulář, evidoval přímo systém, statistiky za takto došlé dotazy tak byly generovány automaticky. V uplynulém roce bylo takto evidováno celkem 3 395 dotazů za celou službu Ptejte se knihovny. Toto číslo nezahrnuje počet dotazů přes chat (každá knihovna, která se na poskytování chatu podílí, si tyto statistiky eviduje sama).