kolekce Hannah Montana

Text dotazu

Prosím vás nevíte kolik čísel má kolekce Hannah Montana http://kolekcehannahmontana.deagostini.cz/#/home/

Odpověď

Dobrý den, počet čísel určité vydávané kolekce určuje vydavatel. Knihovna pouze získává či kupuje již vydaná čísla. Doporučujeme Vám proto obrátit se přímo na zastoupení vydavatele v ČR: Tappa s.r.o., e-mail: tappa@tappa.cz.

Dle Online katalogu Národní knihovny ČR již ve spojitosti s Hannah Montana
vyšlo:
*  JAGODZINSKA, Hanna. Hannah Montana : školský diár 2009/2010. 1. vyd. V Prahe : Egmont, 2009.
*  HESTER, Beth Landis. Hannah Montana : obrazový slovník. 1. vyd. V Prahe : Egmont, 2009. ISBN 978-80-252-1173-1.