Knižní veletrh Lipsko 2005

Text dotazu

Prosím o sdělení, ve kterých dnech letos probíhá knižní veletrh v Lipsku a případně odkaz na web s informacemi o podobných knihovnických akcích v ČR i ve světě. Děkuji

Odpověď

Prosím o sdělení, ve kterých dnech letos probíhá knižní veletrh v Lipsku a případně odkaz na web s informacemi o podobných knihovnických akcích v ČR i ve světě. Děkuji

Odpověď:
K Vašemu dotazu sdělujeme
1) Lipský knižní veletrh proběhl ve dnech 17.-20. března 2005, více informací naleznete na adrese
www.leipziger-buchmesse.de.
2) Nejbližší knižní veletrh se koná ve dnech
5.-8.5.2005 na Výstavišti Praha pod názvem Svět knihy, internetová adresa www.svetknihy.cz,
3) v Havlíčkově Brodě se koná na podzim "podzimní knižní veletrh" informace jsou na adrese www.hejkal.cz .
Informace o zahraničních knižních veletrzích naleznete rovněž na adrese http://www.svetknihy.cz.