knihy z dedictvi

Text dotazu

Dobry den, mam priblizne 6 krabic od bananu knih po dedovi, nechci je vyhazovat, muzu je vam (ci nekde jinde) darovat? Predem dekuji za odpoved. Kucharik

Odpověď

Dobrý den,

domluvte se prosím s vedoucí oddělení knihovních fondů - posílám Vám na ni kontakt, ale budete muset chvíli počkat na odpověď, protože je do 21. 8. na dovolené.

Iva Rychtrmocová

 rychtrmocova@knihovnahk.cz