Knihy v ruštině o pedagogice, výchově, vzdělávání

Text dotazu

Prosím, je možné zapůjčit knihu od ruského autora psanou v ruštině, která má něco společného s tématem pedagogika - výchova, vzdělávání, cokoli.. Potřebuji ke zkoušce z RJ na pedagogické fak. UP. Nedaří se mi nic vyhledat, žádný titul. Poradíte mi nebo případně nějaký konkrétní titul? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den. Z našeho katalogu by to mohly být tyto knihy:

Novikov, Aleksej Valer'jevič
Informatizacija juridičeskogo obrazovanija v vuzovskoj sisteme
professional'noj podgotovki buduščich specialistov v sfere ekonomičeskoj
bezopasnosti Rossijskoj Federacii : monografija
/ A.V. Novikov.  -- Moskva
: Ministerstvo vnutrennich del Rossijskoj Federacii, Vserossijskij
naučno-issledovatel'skij institut, 2007.  -- 332 s. ; 22 cm. ISBN:
978-5-903392-03-2 (váz.)

Istoričeskoje obrazovanije : programmy obščich kursov i metodičeskije
ukazanija. T. 1
/ [pod obščej redakciej S. M. Kudelko].  -- Char'kov : NMC
"MD", 2001 : Ministerstvo obrazovanija i nauki Ukrajiny : Char'kovskij
nacional'nyj universitet im. V. N. Karazina.  -- 427 s.. ISBN:
966-544-134-5 (brož.)

Gumanizacija nauki i obrazovanija : Materialy naučno-metod. konf / Red. V.
P. Pedan.  -- Char'kov : Char'kovskij gosudarstvennyj universitet, 1991.
-- 108 s. ISBN: (brož) :

Naučno-obrazovatel'nyje paradigmy XXI veka : [sbornik statej
prepodavatelej Universiteta Ja. E. Purkine (Čechija, Usti-nad-Labem) i
Rossijskogo universiteta družby narodov (Rossija, Moskva)
/ otvetstvennyj
redaktor A. Atabekova, Ja. Sindelarova].  -- [V Ústí nad Labem :
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem] ; Moskva :
Rossijskij universitet družby narodov, 2008.  -- 153 s. : 21 cm. ISBN:
978-80-7414-086-0 (Univerzita J.E. Purkyně Ústí nad Labem : brož.) ISBN:
978-5-209-03362-2 (Rossijskij universitet družby narodov : brož.)

Sravnitel'naja pedagogika : sbornik statej / Redaktor-sostavitel' R.
S.Bozijev.  -- Moskva : Pedagogika, 1996.  -- 96 s..  -- (Sbornik statej ;
Vyp. 3) ISBN: 5-900471-18-7 (brož) :

Sud'by obrazovanija v Rossii : sbornik statej / Redaktor-sostavilel' R.
S.Bozijev.  -- Moskva : Pedagogika, 1996.  -- 96 s..  -- (Sbornik statej ;
Vyp. 2) ISBN: 5-900471-17-9 (brož) :

Stranicy istorii otečestvennoj pedagogiki : sbornik statej
/
Redaktor-sostavitel' R. S.Bozijev.  -- Moskva : Pedagogika, 1996.  -- 95
s..  -- (Sbornik statej ; Vyp. 1) ISBN: 5-900471-19-5 (brož) :

Lichanov, Al'bert Anatol'jevič
Dramatičeskaja pedagogika.  -- 2. dopol. izd.  -- Moskva, 1986.

Kinkladze, Otar Davidovič
Istorija sovetskoj pedagogiki : (Kratkij očerk) / Otar Davidovič
Kinkladze.  -- Tbilisi : Ganatleba, 1972.  -- 210 s..