knihy od Elišky Horelové(Fretka) a Ivony Březinové(Básník v báglu)

Text dotazu

Dobrý den,
potřebovala bych sehnat knihy od Elišky Horelové(Fretka) a Ivony Březinové(Básník v báglu). Syn je má do školy, jako povinnou četbu. Chtěla jsem se zeptat, zda je u Vás nemáte k zapůjčení?

Odpověď

Dobrý den,

kniha Fretka od Elišky Horelové je momentálně k vypůjčení v dětském oddělení U Velryby v naší ústřední budově ve Wonkově ulici a v dětských odděleních v našich pobočkách: Moravské Předměstí - Formánkova, Kukleny, Labská, Malšovice, Nový Hradec Králové, Slezské Předměstí, Plačice, Plotiště.

Kniha Básník v báglu od Ivony Březinové je momentálně k vypůjčení v dětském oddělení u Velryby i v oddělení pro dospělé v naší ústřední budově ve Wonkově ulici a také v dětských odděleních v našich pobočkách: Moravské Předměstí - Formánkova, Kukleny, Labská, Malšovice, Nový Hradec Králové, Slezské Předměstí a Plotiště.

Použité zdroje

http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?cll~P=371946
http://katalog.knihovnahk.cz/l.dll?cll~P=224852