Knihy o online marketingu

Text dotazu

Dobrý den, rád bych věděl, jestli Vaše knihovna disponuje nějakými tituly, které se týkají online marketingu, případně nových trendů v něm. Nebo, nejlépe, přímo viral (virálního) marketingu. Mnohokrát děkuji.

Odpověď

Dobry den,

knihy pouze o online nebo viralnim marketingu jsme ve fondu NK CR nenalezli.
V katalogu NK CR - bazi NKC (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc) muzete nalezt nekolik titulu, ktere se venuji internetovemu marketingu, napr:

SEDLACEK, Jiri. E-komerce : internetovy a mobil marketing od A do Z. Praha : Ben, 2006. 350 s. ISBN 80-7300-195-0.
- kniha obsahuje mimo jine i kapitoly: E-komerce a internetovy marketing, Internetova reklama (uveden je i viralni marketing) ... v kazde anglicke ucebnici marketingu se s [viral marketingem] lze setkat pod terminem "word-of-mouth" ...

WIND, Jerry; MAHAJAN, Vijay. Digital marketing : global strategies from the world's leading experts. New York : John Wiley & Sons, 2001. 416 s. ISBN 0-471-36122-4.

Knihy si muzete ke studiu objednat prostrednictvim baze NKC, podminkou je platny ctenarsky prukaz NK CR (dalsi informace naleznete na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Jak_to_tady_chodi&%20submenu3=98).

Zaznamy nekolika clanku o internetovem marketingu jsou i v clankove bibliografii od roku 1991 - bazi ANL (http://sigma.nkp.cz/cze/anl).

Pomerne velke mnozstvi clanku (at jiz s abstrakty nebo primo s plnymi texty) jsme nalezeli v nekterych online licencovanych databazich pristupnych v NK CR (Ebsco, Web of Science) pri pouziti klicovych slov viral marketing, internet marketing, online marketing, word-of-mouth. Tyto databaze jsou v NK CR dostupne mimo jine i v Referencnim centru NK CR, podminkou vyuzivani je platny ctenarsky prukaz.