Knihy

Text dotazu

Kniha don Miguel Ruiz: Čtyři dohody Robert A. Rohm:
Pozitivní pohovovové profily

Odpověď

Dobrý den,

předpokládáme, že Váš dotaz zněl na dostupné exempláře exempláře těchto knih v Národní knihovně.

Pokud ano, knihu mexického lékaře, léčitele a ezoterika Miguela Ruize Čtyři dohody, Praha : Pragma 2001 a 2002 naleznete v bázi NKC Národní knihovny pod signaturou 54 H 257421 a SF II 071488.

Knihu je možné na základě průkazky čtenáře NK ČR si vypůjčit absenčně i prezenčně, viz

http://www.nkp.cz/pages/page.php3nazev=Pro_uzivatele_a_navstevniky&submenu2=16.

Kniha PhDr. Roberta A. Rohma : Pozitivní povahové profily, Praha InterNetServices Corporation, 2008 není v dostupných bázích uváděna.

Doporučujeme Vám obrátit se na knihkupectví, v Praze jsou největší Luxur a Kanzelsberger na Václavském náměstí.