knihovy, služby pro hendikepované

Text dotazu

Dobry den, prosim Vas kde by som mohla ziskat informacie o sluzbach ceskych specialnych kniznic pre zdravotne znevyhodnenych a ktore konkretne specialne kniznice to su? Nasla som si uz informacie o Knihovna a tiskarna pro nevidome K.E.Macana, Knihovna Matěje Josefa Sychry, Knihovna Kroměřížska, Knihovna města Plzně, Krajská knihovna Karlovy Vary, Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, Knihovna Petra Bezruče v Opavě, Krajská knihovna Františka Bartoše, Národní knihovna České republiky, Knihovna Jiřího Mahena v brně, Krajská knihovna Vysočiny, ale nie vsetky su specialne, len poskytuju sluzby pre zdravotne znevyhodnenych. Nachadza sa niekde zoznam alebo prehlad specialnych kniznic, ktore poskytuju sluzby pre zdravotne znevyhodnenych? Za odpoved vopred dakujem

Odpověď

Dobrý den, v příloze Vám zasíláme přehled knihoven se službami pro hendikepované spoluobčany. Přehled knihoven se specializovanými službami pro zdravotně znevýhodněné občany by měl být v budoucnu uveřejněn na nových stránkách www.knihovny.cz.