Kniha Rodinné konstalace

Text dotazu

Přeji krásný den, čtenářka s na mě obrátila s
žádostí o vypůjčení knihy Rodinné konstalace - Helinger, nepodařilo se mi
nic podobného najít, nemohli by jste mi poradit ?

Odpověď

Dobry den,

jedna se snad o knihu:

Hellinger, Bert: Rodinne konstelace : objevna sila. Praha: Triton, 2004

(nachazi se ve fondech: Narodni knihovny, Narodni lekarske knihovny, Ustredni knihovny Pedagogicke fakulty UK v Praze, Strediska vedeckych informaci 3. lekarske fakulty Uk v Praze, Knihovny spolecenskych ved T. G. Masaryka v Praze - Jinonicich, Husitske teologicke fakulty Uk v Praze, Moravske zemske knihovny v Brne, Jihoceske vedecke knihovny v Ceskych Budejovicich, Mestske knihovny Bozeny Nemcove v Domazlicich, Mestske knihovny v Jihlave, Stredoceske vedecke knihovny Kladno, Krajske knihovny v Karlovych Varech, Krajske vedecke knihovny v Liberci, Vedecke knihovny v Olomouci, Moravskoslezske vedecke knihovny v Ostrave, Studijni a vedecke knihovny v Plzni, Pedagogicke knihovny ZCU v Plzni, Severoceske vedecke knihovny v Usti nad Labem)

nebo o jeji pokracovani:

Hellinger, Bert: Rodinne konstelace : imperativy lasky. Praha: Triton, 2007

(ve fondech: Knihovny AV CR v Praze, Krajske vedecke knihovny v Liberci, Narodni knihovny, Knihovny spolecenskych ved T. G. Masaryka v Praze - Jinonicich, Moravske zemske knihovny v Brne, Krajske knihovny Vysociny v Havlickove Brode, Studijni a vedecke knihovny v Hradci Kralove, Stredoceske vedecke knihovny Kladno, Mestske knihovny v Kromerizi, Krajske knihovny v Karlovych Varech, Vedecke knihovny v Olomouci, Ustredni knihovny FPF SLU v Opave, Studijni a vedecke knihovny v Plzni, Pedagogicke knihovny ZCU v Plzni, Knihovny Zapadoceskeho muzea v Plzni, Mestske knihovny v Strakonicich, Severoceske vedecke knihovny v Usti nad Labem, Krajske knihovny F. Bartose Zlin).

Zdroj:

Souborny katalog Ceske republiky - http://sigma.nkp.cz/cze/skc