kniha od Jaromíra Duška

Text dotazu

Dobrý den,
už dlouhou dobu sháním knihu od Jaromíra Duška (Kůň ve středověku). Nevíte ,
kde by bylo možné tento titul sehnat. Je někde možnost zakoupení?
Předem děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

míníte zřejmě knihu:

Dušek, J.: Kůň ve službách člověka (středověk). Jílové u Prahy : Apros, 1995.

Kniha se nachází ve fondu Národní knihovny, kde je k dispozici jak prezenčně, tak absenčně (k zapůjčení na 30 dnů).

Dále se, dle Souborného katalogu ČR, tento titul nachází ve fondu Ústřední knihovny FF MU v Brně, Regionálního muzea v Chrudimi, Zemědělské a potravinářské knihovny Ústavu zemědělské ekonomiky a informací v Praze, Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích, Knihovny Akademie věd ČR v Praze, Městské knihovny v Kolíně, Vědecké knihovny v Olomouci, Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě, Studijní a vědecké knihovny v Plzni, Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem a Městské knihovny v Ústí nad Orlici.

Jakožto knihovníci se bohužel neorientujeme v možnostech koupě knihy. Lépe by Vám v této otázce poradili v antikvariátu. Seznam českých antikvariátů najdete např. na stránkách http://www.firmy.cz/Obchody-a-obchudky/Knihy-a-tiskoviny/Knihkupectvi/Antikvariaty, na stránkách http://www.firmy.cz/Obchody-a-obchudky/Nakupovani-na-internetu/Online-prodejci-knih/Online-antikvariaty - seznam českých on-line antikvariátů.

Z naši strany Vám můžeme nabídnout pouze papírovou kopii knihy (ceník reprografických a dalších služeb NK ČR najdete na adrese http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#12) .