Kniha o intimních názvech

Text dotazu

Dobrý den, před několika lety u nás byla v omezeném nákladu vydána kniha názvů intimních partií ženy. Matně si vzpomínám, že jsem někde četla, že kniha byla vydána v malém nákladu a stála cca 1000 nebo ještě více Kč. V knize mělo být obsaženo 500 nebo snad až 1000 názvů intimních partií ženy. Takovýto seznam tvořil celý obsah knihy.

Odpověď

Dobrý den,

kniha, kterou hledáte, by mohla být:

ANGIER, Natalie. Žena - intimní místopis. Woman An Intimate Geography. Brno: Zoner Press, 2006. ISBN 80-86815-46-3. Pokud si myslíte, že  máte na mysli jiný titul, napište, zkusíme hledat dál.