kniha o Jiřím Rathouském

Text dotazu

Dobrý den, prosím o sdělení, zda máte k zapůjčení knihu o grafickém designerovi Mgr. Jiřím Rathouském, a to z roku 2010, kdy autorem knihy je Alan Záruba, vydalo nakladatelství Alba Design Press.
Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

bohužel se mi nepodařilo najít knihu odpovídající Vašemu popisu, nenašla jsem ji ani v žádné knihovně v ČR, ani na internetu. Jediná kniha od Alana Záruby, kterou jsem našla je tato: http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=001799008&local_base=CNB Bohužel stránky nakladatelství Alba Design Press jsou v rekonstrukci, takže je nemohu prohledat. Můžete zkusit napsat do nakladatelství a zeptat se na knihu přímo tam info@albadesign.org .