klokan (4)

Text dotazu

A co pije klokan ?

Odpověď

Dobry den, stejne jako ostatni zvirata i klokan pije vodu, mladata saji materske mleko.
Vzhledem k Vasemu zajmu o biologii bychom Vam doporucili zakoupit nejakou obsahlejsi encyklopedii, napr. Zvire. V Praze : Knizni klub, 2002. s. 99-101. ISBN 80-242-0862-8.

Sluzba Ptejte se knihovny neni zamerena na soustavne vzdelavani.