kde naleznu korespondenci Přemysla Pittra s J.B.Foerstrem

Text dotazu

Vážení,
Společnost J.B.Foerstra se zajímá o korespondenci P.Pittra s J.B.Foerstrem, o níž je v některých dochovaných zahraničních citacích řeč. Pokud nelze dohledat osobní korespondenci obou mužů, tak příp. odkazy na styčné osoby jejich vzájemného duchovního odkazu.
Děkujeme
www.sjbfoerster.cz

Odpověď

Dobrý den,

doporučuji Vám obrátit se na Archiv Přemysla Pittra a Olgy Fierzové. Je přístupný studentům a široké badatelské veřejnosti po předchozí domluvě (lajskova@npmk.cz) každý všední den od 9 do 16 hodin.  Pro orientaci v archivu jsou k dispozici archivní pomůcky - předběžný inventární soupis a abecední seznam korespondentů s Přemyslem Pittrem a Olgou Fierzovou.

http://pitter.npmk.cz/node/70