kašna na náměstí v Rokycanech

Ve kterém roce byla vrácena kašna na nám. v Rokycanech?

Dobrý den, předáváme odpověď, kterou nám laskavě zprostředkovaly kolegyně z Městské knihovny v Rokycanech.
Dobrý den. Je mi potěšením sdělit následující informace, ověřené ze dvou zdrojů - vlastní paměť to nebyla. (Minulostí Rokycanska 8/1997 a Rokycanský deník 190, 198/1997) Kašna byla vrácena na náměstí v roce 1997. Restaurátor doc. Petr Siegl.
Do provozu byla uvedena jako zlatý hřeb programu za doprovodu ohňostroje během akce Dny Rokycan 1. - 2.9., s projevy představitelů města a za přítomnosti snad šesti tisíc lidí.

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

13.02.2008 18:13