Kam se starými knihami? Akce dětí-sběr knih-je u vás?

Text dotazu

Zaslechla jsem, že děti sbírají staré knihy a dál je distribuují.( Likviduji pozůstalost.) Nevím, zda to bylo v rámci vaší knihovny. Poradili byste mi?

Odpověď

Dobrý den,
akci pořádaly děti s paní Poloprutskou. Bazar knih se uskutečnil v prostorách knihovny koncem března a dále knihy nevybíráme. Můžeme Vám poskytnout alespoň kontakt na paní Poloprutskou - rpz@post.cz, jistě Vám ráda poradí.