Juliette Benzoni - Krásná Kateřina

Text dotazu

Zkouším sehnat pokračování knih o Krásné Kateřině, konkrétně díl 4,5,6 autor - Juliette Benzoni.

Odpověď

Podle našich informací nebyly díly 4, 5, 6 knih o Krásné Kateřině (BENZONI, Juliette) v českém jazyce vydány.
Jediná vydání, která jsme nalezli, jsou ve slovenštině (pod názvem Krásna Catherine).
Tyto publikace vydalo bratislavské nakladatelství Tartan v letech 1991 - 1992.
Podle našich informací jsou knihy dostupné např. ve Vědecké knihovně v Olomouci (www.svkol.cz), Národní knihovně ČR (http://sigma.nkp.cz/F - ověříte v elektronickém katalogu Národní knihovny ČR). V Národní knihovně ČR jsou knihy dostupné pouze ve formě archivních exemplářů, není tudíž možné je zapůjčit absenčně.