Jozef Lettrich

Text dotazu

Dobrý den, dostala jsem seminární práci na téma - Jozef Lettrich. Bohužel k tomuto tématu nemůžu najít vhodnou literaturu, a proto bych se chtěla zeptat, jestli byste mi nějakou literaturu nemohli doporučit. Děkuji

Odpověď

O Jozefu Lettrichovi jsou údaje ve:

Slovenský biografický slovník. Sv. 3. K-L. Martin : Matica slovenská, 1989.

Encyklopédia Slovenska. Sv. 3. K-M. Bratislava : Veda, vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied, 1979.

Články:

Kocian, Jiří: Jozef Lettrich. In: Lidová demokracie. Roč. 50, č. 30 (5.2.1994), Příl. LD na neděli, s. 7

Šiška, Miroslav: Politik, který měl zmizet z dějin. In: Právo. Roč. 15, č. 143 (18.6.2005), s. 25.

Dále jsou různé údaje i na internetu např. na adrese:
http://www.czsk.net/dotyky/6_2005/lettrich.html