Jiří Stránský: Povídačky pro Klárku

Text dotazu

Omlouvám se, ve svém předchozím dotazu jsem zapomněla uvést, že jde o recenzi na dílo Jiřího Stránského Povídačky pro Klárku. Chtěla bych se ještě zeptat, zda měla recenze nějaký název.

Odpověď

Dobrý den, 13. září 2001 Mladá fronta Dnes publikovala recenzi Josefa Chuchmy, ovšem na jiné dílo Stránského (Přelet):

Chuchma, J.: Přelet nad krajinou vlastního srdce. In: Mladá fronta Dnes : Kultura,  září 2001, roč. 12, č. 214, s. D / 9.

Nepodařilo se nám v naších zdrojích najít Chuchmovu recenzi na Povídačky pro Klárku.