Jim Alderson, Crash in the Jungle

Hledám knihu, která pojednává o leteckém neštěstí na konci roku 1971, přežila pouze jedna dívka, kterou hledal její otec, pravděpodobně se jmenovala Juliana Koepckeová. Nemyslím knihu Já jediná jsem přežila.

fatální pád peruánského letadla v oblasti Amazonky o vánocích v r. 1971 přežila 17letá německá dívka Juliane Margaret Koepcke. Příběh přežití a záchrany se stal námětem dokumentu Wernera Herzoga (Wings of Hope) v r. 1999. Italský film z r. 1974 The Story of Juliane Koepcke (alter. název Miracles Still Happen) byl natolik špatný, že ho údajně žádná média neuvedla. O jejím dobrodružství byla napsána kniha pro děti: Jim Alderson vydal v r. 1979 příběh pod názvem Crash in the Jungle. Do češtiny nebyla přeložena.
Viz také dotaz vnašem archivu:
Předmět: Zázraky se dějí - věk postavy
Datum: 01.03.2006 09:02