Jestlipak víte, že v Albatrosu právě vyšla pohádková knížka Poddan a Čmuchal?

Text dotazu

A jestlipak víte, že její autor, Zdeněk Karlík ml. se narodil a žije v Třinci?

Odpověď

Dobrý den,

o knížce Poddan a Čmuchal už víme nějakou dobu, tip na ni jsme dostali od jedné paní učitelky 1. stupně ZŠ. Knížka vyšla 9.6., už jsme ji objednali a k našim čtenářům se dostane během 14 dnů.

Děkujeme Vám za informaci, že autor knížky pan Zdeněk Karlík ml. se narodil a žije v Třinci. To jsme skutečně nevěděli. Vzhledem k Vaší mailové adrese si dovoluji předpokládat, že autora znáte. Pokud se nemýlím, prosím, řekněte mu, že budeme rádi, když nás bude kontaktovat. Většinou to tak autoři dělají ještě před vydáním knihy, my pak jednak máme informaci o knize "z první ruky", víme, kdy přesně kniha vychází a také můžeme s autorem v případě jeho zájmu domluvit autorské čtení atp.