Je ve Vašich fondech Úřední list c. k. okresního hejtmanství v Uherském Hradišti ?

Text dotazu

Potřebuji prohlédnout Úřední list c. k. okresního hejtmanství v Uherském Hradišti - rok 1894. Vycházelo několik (asi 10) čísel ročně, šlo o periodikum. Máte, prosím, rok 1894 ve Vašich fondech.

Odpověď

Dobrý den,

tento Úřední list máme až od roku 1900.

Bohužel rok 1894 se u nás ve fondu nenacházi: Podle soupisu J. Kubíčka - Časopisy České republiky od počátku do roku 1918 by měl být rok 1894 dostupný pouze ve Státním okresnim archivu v Uherském Hradišti.