žaloba na obnovu řízení dle zák. č. 99/1963 Sb.

Text dotazu

je nezbytné právní zastoupení při žalobě na obnovu řízení podle §228 o.s.ř.?

Odpověď

Dobrý den, odpovídáme na Váš dotaz zaslaný prostřednictvím služby Ptejte se knihovny.

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje zpřístupňuje legislativní dokumenty České republiky a jejich komentáře, ke kterým neposkytuje jakékoli právní výklady. Odpověď na Vaši otázku však můžete nalézt v zák. č. 99/1963 Sb. v paragrafech týkajících se podání žaloby (§232, 233, 235).

Se svou žádostí se, prosím, obraťte na služby k tomu určené (advokát, notář). Bezplatnou právní poradnu zajišťuje v Plzeňském kraji např.:

Česká advokátní komora goo.gl/l5tAJ nebo goo.gl/RT80td

Občanská poradna Plzeň, o.p.s. http://www.opplzen.cz