Je kontrola před pornografií ve vašich PC dostatečná a opakovaná?

Text dotazu

Dobrý den, protože jsme v nejmenované dětské knihovně objevili na počítači porno-stránky (objevují se nejenom v knihovnách také u prezidenta ČR) věříme, že před nimi pravidelně kontrolujete a zabezpečujete vaše veřejně přístupná PC. Prosím, neustávejte. Pornografie negativně ovlivňuje lidskou psychiku. Děkujeme za ochranu vašich dětí. Eva Svobodová.

Odpověď

Dobrý den,

v naší knihovně máme nainstalovaný software s blokováním nevhodných stránek a pravidelně 1x měsíčně jej aktualizujeme.