Jazykové kurzy v knihovně

Text dotazu

Dobrý den, pořádáte prosím kurzy angličtiny pro dospělé a děti? Děkuji za odpověď,

Odpověď

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz zaslaný prostřednictvím služby Ptejte se knihovny.

Studijní a vědecké knihovna Plzeňského kraje, p.o., Oddělení zahraničních knihoven, nám. Republiky 12, Anglická knihovna pořádá pravidelné English Open - otevřené hodiny anglické konverzace pro každého. Nejbližší termín této akce je 28.3.2018, 18:00 - 19:00 hod v sídle Anglické knihovny. Další plánované termíny jsou: 11.4., 25.4., 9.5., 23.5., a 6.6.2018 vždy od 18:00 do 19:00 hodin. Vstup je volný. Bližší informace také získáte přímo v Anglické knihovně (anglicka@svkpl.cz nebo kapsova.vlasta@svkpk.cz, +420 377 237 376).

Přílohy