Jakub Jan Ryba - Missa In Nativittate domini in nocte

Text dotazu

Dobrý den, marně sháním nahrávku mše Jakuba Jana Ryby \"Missa In Nativittate Domini In Nocte\". Jedná se o latinsky psanou mši s doprovodem houslí, varhan, hoboje a trubky. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné si nahrávku někde vypůjčit. Předem Vám velmi děkuji za ochotu a pomoc.

Odpověď

Dobrý den, mše Jakuba Jana Ryby Missa in Nativitate Domini in nocte : Missa pastoralis in C major (15:35) byla vydána na CD
Missae [zvukový záznam] : in C major : in E minor : B flat major / Jakub Jan Ryba. -- Praha : Multisonic, 1993. -- 1 zvuková deska (56 min., 40 sec.) : digital, stereo ; 12 cm + 1 brožura (13 s.).

Zvukový záznam je dostupný např. v Městské knihovně Praha, jak si můžete sama ověřit v on-line katalogu této instituce (http://www.mlp.cz/cgi/ebaweb/menu/search), kde obvykle je možné hudební CD absenčně půjčovat.