Jak sestavit router bězící rychlostí světla, maximální existující realnou rychlostí, 360 000km za hodinu?

Text dotazu

Dobrý den, chci teoreticky i prakticky návod i s výkresy a popisem, jak sestrojit dva wifi-internetové-routery, jeden pevný a jeden pojízdný, které by přijímaly internetový signál rychlostí světla neboli 360 000 Km za hodinu, čím mám na mysli největší reálnou existující rychlost?
PS : Ten návod potřebuji, i když byste to, teď měli jít zkoumat, kvůli mému dotazu.

Odpověď

Vážená paní či slečno (souzeno podle Vašeho e-mailu),

služba Ptejte se knihovny slouží k zodpovídání pouze seriózních dotazů pro více či méně internetově gramotné uživatele. Základním principem služby je neposkytování přesných informací, ale doporučení vhodné literatury, ve které můžete najít požadované informace.

Váš dotaz nepovažujeme za seriózní. Pokud se skutečně chcete dozvědět něco o routerech, můžete si po registraci u nás v knihovně vypůjčit některou z následujících publikací:

https://vufind.techlib.cz/Search/Results?lookfor=router*&type=AllFields

Případně můžete také pro získání odborných článků využít některý z našich dostupných elektronických zdrojů, např. databázi IEEE. Pro přístup k plným textům Vám doporučujeme přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla, které si zvolíte nebo jste si zvolila při registraci.

Pokud chcete pouze zneužívat poskytovanou službu, neočekávejte od nás seriózní odpověď.

Na závěr bych Vám doporučil důkladné prostudování podmínek poskytování služby Ptejte se knihovny, které najdete na následujícím odkazu:

http://www.ptejteseknihovny.cz/o-sluzbe/pravidla