ISSN

Text dotazu

Prosím, jaké ISSN měl časopis Scientia Agriculturae Bohemoslovaka, vydávaný na Vysoké škole zemědělské v Praze - Suchdole od roku 1969 přibližně do roku 1990? Děkuji

Odpověď

Dobrý den, podle databáze ISSN (provozovatel STK) a záznamu periodika v souborném katalogu SKC mělo toto periodikum ISSN 0582-2343. Nelze ze výše uvedených zdrojů určit, kdy bylo ISSN přiděleno (záznam v bázi ISSN vyznikl v roce 1977 - viz záznam níže). Doporučujeme Vám obrátit se na České národní středisko ISSN http://www.stk.cz/cs/issn/

Název
 Scientia agriculturae bohemoslovaca.
Nakladatel  Praha : Ústav vědeckotechnických informací
  Status publikování:  nevycházející
  Vydáváno od - do: 1969 - 1992
  Kód země:  Česká republika
  Typ publikace:  periodikum
  Periodicita : nepravidelně
  Jazyk obsahu publikace: vícejazyčná publikace
  Nosič: text, papír
  ISSN: 0582-2343
  Zkratka klíčového názvu:  Sci. agric. bohemoslov.
  Klíčový název: Scientia agriculturae bohemoslovaca
  MDT: 631
  Vydavatel: Československá akademie zemědělská. Ústav vědeckotechnických informací Následný název
  Titul: Scientia agriculturae bohemica
  ISSN: 1211-3174
Datum vytvoření záznamu
  Datum vytvoření: 19771001