ISBN

Text dotazu

Dobrý den, obracím se na vaši knihovnu s dotazem, zda byste mi mohli
sdělit ISBN jedné knihy pro účel diplomové práce.

- Hnilička, Alois: Profily české hudby z prvé polovice 19. století

Odpověď

Dobrý den,

daná kniha se v našem fondu nachází ve vydání z roku 1924, kdy ještě ISBN nebylo přidělováno.
Podle hledání v České národní bibliografii tato kniha vyšla pouze v tomto jednom vydání. Při citování dokumentů není ISBN povinnou položkou.
Pokud budete mít jakýkoli dotaz, klidně napište.