Irena Dlabalová, Dana Klevetová

Text dotazu

Dobrý den, sehnala jsem si knihu Motivační prvky při práci se seniory a chtěla bych se dozvědět něco více o autorkách. Hledala jsem informace na internetu, ale žádné jejich životopisy jsem nenašla. Byla bych ráda kdybyste mi mohli pomoci. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, jediné informace o autorkách Klevetové Daně a Dlabalové Ireně jsme nalezli v bázi AUT - Databáze národních autorit NK ČR. Zde jsou uvedeny tyto životopisné údaje:

Dlabalová Irena:
Narozena 1956. Aktivizační zdravotní sestra geriatrické kliniky, práce z ošetřovatelství.
Zdroj informace: Klevetová,D.-Dlabalová,I.: Motivační prvky při práci se seniory.  Sdělení spoluautorky prací - biografické údaje.

Klevetová Dana:
Narozena 29.4.1957 v Počátkách. PhDr., pedagožka, práce z ošetřovatelství.
Zdroj informace: Klevetová,D.-Dlabalová,I.: Motivační prvky při práci se seniory. Osobní sdělení - biografické údaje.

Bázi autorit naleznete na adrese http://sigma.nkp.cz/cze/aut.