investicni granty pro VS knihovnu

Text dotazu

Dobry den, chtela bych Vas pozadat o laskavost. Potrebovala bych seznam moznych investicnich grantu, ktere muze podat vysokoskolska knihovna. Zajimaji mne zejmena zahranicni zdroje, mimo FRVS TO A/E.

Odpověď

Dobrý den,

investiční granty pro vysokoškolské knihovny zajišťuje "Fond rozvoje vysokých škol". Veškeré informace naleznete na adrese :
http://www.cuni.cz/UK-198.html
Další informace si můžete přečíst v elektronickém časopisu "Ikaros" (www.ikaros.cz). Jsou to články od Ivo Brožka a najdete je v číslech 3(2003) "Jak fond rozvoje vysokých škol pomáhá vysokoškolským knihovnám" a v č.8(2004) "Fond rozvoje vysokých škol v roce 2004".