interpret a název písně

Text dotazu

Žádám o zjištění interpreta a názvu písně, kdy část textu písně je:
"kdyby se někdo na anděla ptal, tak mám jizvu na rtu, když při mě stál" děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
píseň, kterou hledáte, jsme našli na internetu, viz níže, je zde uveden text, ale v dalších odkazech i hudba např. na YouTube nebo akordové značky. Jedná se o píseň Jarka Nohavici Mám jizvu na rtu.
http://www.nohavica.cz/cz/tvorba/texty/mam_jizvu_na_rtu.htm
MÁM JIZVU NA RTU
Jsem příliš starý na to, abych věřil v revoluci a svoji velkou hlavu těžko skryju pod kapucí a nechutná mi, když se vaří předvařená rýže, v náprsní kapse nosím aspirin na potíže.
Jak to tak vidím, asi těžko projdu uchem jehly a lesem běhám tak, aby mě vlci nedoběhli a kdyby se někdo z vás na anděla ptal, mám jizvu na rtu, když při mně stál.