Internet v knihovně

Text dotazu

Je možné, prosím, ve Vaší knihovně využít přístupu na internet? Příp. za jaký poplatek a je možné i pro neregistrované čtenáře?

Odpověď

Dobré ráno,
pro neregistrované návštěvníky knihovny je přístup na internet zdarma ve
studovně každý pracovní den od 8 do 18 hodin. V tomto oddělení je možné také
wi-fi připojení.                                            Alena Rozkovcová - OOS