Informace o regionálním učiteli Františku Jirsákovi

Text dotazu

Informace o regionálním učiteli Františku Jirsákovi z Dobřenic

Odpověď

Dobrý den,

Královéhradecko, roč. XVI, č.5 najdete na CDROM80/13-16 v Informačním středisku  Knihovny města Hradce Králové, Tomkova ul.177. Požadovaný článek o regionálním učiteli z Dobřenic je možné si vytisknout nebo prohlédnout. Otvírací doba Informačního střediska je po-pá 9,00-18,00 hod. a so 8,00-12,00 hodin.