Identifikace publikace

Text dotazu

Dobrý den, do školy dělám Porterovu analýzu kapitoly jedné knihy, o které nic nevím, a potřebuji ji uvést jako zdroj. Podařil se mi najít obsah knihy, ale bez jakýchkoliv iniciál o ní. Níže uvedu obsah. Díky za pomoc při hledání.

Odpověď

Obsah knihy, který jste nám zaslal, se plně shoduje s obsahem následující publikace:

Grasseová, Monika, ed. a Brechta, Bohumil, ed. Efektivní rozhodování: analyzování, rozhodování, implementace a hodnocení. 1. vyd. Brno: Edika, 2013. vii, 392 s. ISBN 978-80-2660-179-1.

Pokud by Vás zajímalo, ve které knihovně si lze danou knihu vypůjčit, použijte následující odkaz do Souborného katalogu ČR:

http://aleph.nkp.cz/F/YQIB3QT4KESG5V542RCSI7VEM7XE6ACLG4VEC7J9VRLC5LN4G4-44158?func=full-set-set&set_number=093856&set_entry=000001&format=999