Hydraulické stavění

Text dotazu

Dobrý den,
zajímaly by mne veškeré informace o hydraulickém stavění válcovací stolice. Pří mě zajímá téma: Náhrada elektromechanického stavění válcovací mezery elektro hydraulickým stavěním stolice. Popřípadě by mne zajímal odkaz na knihu která se tímto problémem zabývá. Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
k Vašemu dotazu jsme nalezli na ve vyhledávači Google (www.google.com) a Googlescholar (www.googlescholar.com) například tyto dokumenty, které se zabývají Vámi zmíněnou tématikou. Téma, které jste následně definoval je příliš specifické a pro nalezení odpovídajících dokumentů by vyžadovalo rešeršní činnost. Pokud máte zájem o zadání rešerše na toto téma, můžete si rešerši objednat přes náš online objednávkový formulář, který naleznete na http://www.stk.cz/cs/sluzby/referencni-a-resersni-sluzby/resersni-sluzby/.

Simulace dynamického systému AGC na válcovně tlustých plechů kvarto
(příspěvek z konference Digital Signal and Image Processing, 1999)
http://dsp.vscht.cz/konference_matlab/matlab04/pavlok.pdf

Pro případné další informací k tomuto tématu Vám doporučujeme obrátit se přímo na autora tohoto příspěvku:
doc. Ing. Bohuslav Pavlok, CSc.
Fakulta Fakulta strojní
Útvar Katedra hydromechaniky a hydraulických zařízení
Adresa 17. listopadu 15, Ostrava
Telefon: 597 324 382
E-mail: bohuslav.pavlok@vsb.cz

Komplexní automatizace válcových tratí II
Příspěvek z konference Proceedings of XXIII. ASR Seminary '99 Instruments and Control, 1999:
http://www.fs.vsb.cz/akce/1999/asr99/Proceedings/papers/35/35.htm

Simulace elektrohydraulického stavění válcovací stolice
http://64.233.183.132/search?q=cache:DOpVmHmJF38J:virtual.cvut.cz/vypocty/Novy.ppt+%22elektrohydraulick%C3%A9+stav%C4%9Bn%C3%AD+stolice%22&hl=cs&ct=clnk&cd=1&gl=cz

Publikace
Návrh řízení elektromechanického pohonu válcovací stolice SJV. VÍTEČEK, A., FARANA, R., SMUTNÝ, L., VÍTEČKOVÁ, M., KAČMÁŘ, D. Ostrava : kat. ATŘ-352 VŠB-TU Ostrava, 1995. 63 s. Technická zpráva k HS 1778/95.

Dostupný:
tato technická zpráva není přístupná přes katalog knihovny VŠB-TU Ostrava, obraťte se prosím na pracovníky knihovny:
Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava
Ústřední knihovna
17. listopadu 15/2172
708 33 Ostrava-Poruba
tel.: 596 99-4574 nebo 4587

V souborném katalogu knih caslin www.caslin.cz jsme po zadání termínu "hydraulické stavění" nenalezli žádný dokument.

Děkujeme za pochopení