hudba z mobilu

Text dotazu

zdravím, chci z mobilu "nokia 5200" zkopírovat hudbu, kterou má v sobě zabudovanou, jenže ten krám to má nějak zablokované, nelze přesunout, označit, odeslat a v počítači se absolutně vůbec nezobrazuje bez ohledu na nastavení...
Jak mám teda těch pár písniček a zvuků získat?

Odpověď

Dobrý den,

nahlédněte do uživatelské příručky k telefonu Nokia 5200. Příručka je dostupná z: http://nds1.webapps.microsoft.com/files/support/apac/phones/guides/Nokia_5200_APAC_UG_en.pdf.

Některé soubory lze z telefonu do počítače přetáhnout pouze pomocí volně dostupného software "Nokia PC Suite", který si nainstalujete do Vašeho PC.

Pokud se Vám nepodaří hudbu z telefonu zkopírovat, obraťte se prosím na servis mobilních telefonů.

S pozdravem,
Jan Červenka
Oddělení informačních služeb
Národní technická knihovna
Technická 6/2710
160 80 Praha 6
e-mail: info@techlib.cz