Hradecké noviny Pochodeň do r.1989

Text dotazu

Dobrý den,
lze u Vás najít staré noviny Pochodeň? Je potřeba je dopředu objednat z archivu nebo si je lze vyhledat při návštěvě knihovny?

Odpověď

Dobrý den,

noviny Pochodeň máme ve fondu svázané z let 1958-1989, nascenované na CDromech z let 1906-1968. Tato periodika jsou k dispozici v referenčním centru knihovny ve Wonkově ulici. Objednávat se předem nemusíte, jsou na místě k prohlížení ve studovně, domů se nepůjčují.

O prázdninách máme omezený provoz, otevřeno je v po, út, čt : 12-18; st, pá 8-12 hodin.