Hořká vůně mandlí

Text dotazu

Dobrý den, píšu seminární práci na téma
 Arnošt Lustig- Hořká vůně mandlí.Chci se tímto zeptat,zda-li existuje
 nějaká recenze, kritika na tuto novelu? případně něco o této knize?
 Děkuji a přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

 omlouvám se za pozdní odpověď - opravdu jsem po nějaké existující
recenzi pátrala. Bohužel neúspěšně. Nejedná se o tolik zprofanované
Lustigovo dílo jako jiné knihy, zmínek jsme našla jen několik,
nejobsáhlejší pak tuto:

http://www.knihi.cz/kniha.php?kniha_id=33883-horka-vune-mandli

K těmto informacím jste se ale nejspíš dostala i sama. Nejjednodušší
cesta pravděpodobně bude knihu si opravdu přečíst a napsat svůj osobní
názor. Nejlépe i na Wikipedii, ať z toho něco mají i Vaši následovníci