hledám píseň

Text dotazu

Dobrý den, hledám píseň, ale bohužel znám jen útržky textu : " Jsi můj ostrov/ já budu karavanou ty oázou / jako Odysseus posádku svou hledáš / když jak gladiátor utkáš se / máš v očích máš tajná kouzla mágů..
Předem děkuji za pomoc!

Odpověď

Dobrý den,

 nalézt text písně, pokud je znám pouze fragment textu, je velmi složité. Neexistují totiž žádné databáze či rejstříky, které by vyhledávání umožňovaly či usnadňovaly. Při vyhledávání hraje tedy značnou roli štěstí a náhoda. Tématem nejblíže k Vámi uvedenému textu je píseň „Ty jsi můj ostrov“ od hudebního uskupení „Duo Adamis“. Jiné písně s podobným textem se nám ale bohužel dohledat nepodařilo.