Hledám knihu Franze Diebla

Text dotazu

Franz Diebl \"Beschreibung des Guttes Krettin und seine Verbesurungen \" Kniha byla vydána v Brně v polovině 19. století.

Odpověď

K Vašemu dotazu Vám sdělujeme, že hledaná publikace je ve fondu Moravské zemské knihovny v Brně a zasíláme Vám záznam z jejich katalogu :

Název Beschreibung der auf dem Gute Křetin von ...
Herrn Franz Diebl ..., erbauten und gebrauchten zweierlei Dresch- und zweierlei Flachs- und Hanf-Brechel-Maschinen/ von Alois Diebl
Rok 1839
Nakl. údaje Brünn : [s.n.] , 1839.
Popis 30 s., tab.
Exempláře BOA001 2-0001.963