Hledám český text starší zahraniční písně - znám jen úryvek

Text dotazu

Obraz chybí na zdi zbyl jen rám ale mě se líbí, tu a tam ho zdobí šrám.

Odpověď

Dobrý den,

je nám to moc líto, ale píseň jsme bohužel nedohledali.

V případě dohledávání písní na základě jednotlivých fragmentů textu, zadáváme části textu v různých kombinacích do internetového vyhledávače Google a zkoušíme jednotlivé odkazy.

V případě, že píseň či její text nikdo na internetu nesdílel, tedy píseň bohužel nelze dohledat.