Historie Google a Yahoo

Dobrý den, potřebovala bych zjistit, kde by se dala najít nějak více rozšířená historie internetových vyhledávačů Google a Yahoo.

Zasílám Vám záznamy několika informačních zdrojů, ve kterých by jste mohla nalézt Vámi požadované téma. Ovšem je potřeba Vás dopředu upozornit, že tento seznam není vyčerpávající mimo jiné proto, že Vaše téma je příliš široké. Pro adekvátní přehled literatury o tomto tématu byste se mněla obrátit na naše rešeršní služby (viz. http://www.stk.cz/referencni_sluzby.html).

Zdroj: Souborný katalog ČR - monografie, Název: The Google story / David A. Vise with Mark Malseed

Autor: Vise, David A., Další autor: Malseed, Mark, Rok: 2005, Předmět: Google (vyhledávač)

Exempláře: Souborný katalog České republiky - monografie (knihy a speciální dokumenty)

Sigla vlastníka: KLG001 [Středočeská vědecká knihovna / Central Bohemian Rsrch. Lib. - Kladno]