Harry Potter english DVD

Text dotazu

Dobry den,
je u Vas mozne pujcit si DVD Harryho Pottera v anglictine s titulky? Shanim vsechny dily a DVD original se mi nechce kupovat.
Dekuji za odpoved a preji krasny den,

Odpověď

Dobrý den,

v našem hudebním oddělení jsou k dispozici DVD Harryho Pottera s českým dabingem, ale zároveň by u nich měla být možnost přepnout do originálního znění a zapnout si české titulky, takže si můžete vybrat dabing nebo originál.