Group Decision & Negotiation - impact faktor

Text dotazu

Hledám ISSN,Impact factor,nakladatelství u dvou časopisů: International Journal of Expert Systems: Research and Applications a International Journal of Group Decision Making and Negotiation. Nikde to nemohu najít. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobry den,
informaci o časopise International Journla of Group Decision Making a
Negotiation se nám nepodařilo vůbec nalézt. Našli jsme ale časopis s obdobným
názvem, možná se Vám bude hodit. Zde jsou informace:

NÁZEV: Group Decision & Negotiation
ISSN: 0926-2644
Vydavetelství Springer
Impakt faktor za rok 2008: 0,586
pětiletý impakt faktor: 1,284