Frantova práva

Text dotazu

Bylo mi řečeno, že v národní knihovně ČR, se nachází jeden výtisk knihy "Frantova práva a jiné kratochvíle", jenž byl vydán v sedmdesátých letech 19. století. Jelikož pro mě není, možné si dojet knížku půjčit, žádám vás, zda-li byste mi mohli vyložit obsah knihy s některými detaily. V předešlých dotazech na tuto knihu jsem moc odpovědí nenašel, takže jsem založil nový.
Předem děkuji a přeji hezký den

Odpověď

Dobrý den,

našli jsme odpovědi, které jste na své dotazy již obdržel dříve. http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2007-2009/jan-franta-frantova-prava/?searchterm=frantova práva a http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/png001/informace-o-vydanych-dokumentech-frantova-prava-1/?searchterm=frantova práva.

Bohužel však s ohledem na dobu zpracování takovéhoto dotazu Vám v rámci služby PSK nemůžeme podat podrobnější odpověď, než jaké jste již obdržel. Celé obsahy děl nečteme a nezpracováváme. V rámci této služby Vám můžeme pouze doporučit vhodnou literaturu, ze které můžete pak čerpat (což již bylo doporučeno v předchozích odpovědích) či se můžeme pokusit vyhledat konkrétní informaci.

Píšete, že pro Vás není možné knihu si dojet vypůjčit, můžeme Vám tedy nabídnout případné vytvoření kopií této knihy, abyste ji mohl pročítat doma a vyhledat ony detaily, které Vás zajímají. Pokud byste měl o kopie zájem, kontaktujte kolegy na adrese reference@nkp.cz a požádejte o vytvoření kopií knihy Frantova práva. Kolegové Vám pak poskytnou další informace týkající se ceny, způsobu dodání atd.