Fotokomora letecké fotogrammetrie

Text dotazu

Dobrý den,
 sháním kalibrační protokol pro fotokomoru Russar plazmat s ohniskovou vzdáleností (f) 210. Jde o Ruskou komoru používanou v padesátých letech.

Odpověď

Dobrý den,

jelikož se jedná o velmi specifický dotaz, doporučuji Vám obrátit se na Fyzikální ústav AV ČR a to na pracoviště pro optiku. V odkaze níže najdete kontakt přímo na uvedené pracoviště.

http://www.fzu.cz/oddeleni/38

Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

S pozdravem

Věra Krásová

oddělení knihovních služeb

Národní technická knihovna